Tvorba webových stránek Trutnov

Pozice ve vyhledávačích

Tvorba webových stránek takovým způsobem, aby Vás cílení návštěvníci našli na první straně vyhledávačů Seznam, Bing a Google. Jedná se o pozici trvalou bez dalších poplatků.

Pozice ve vyhledávačích

U mnou vytvořených webových stránek je pozice na první straně vyhledávačů samozřejmostí. Pokud jste si webové stránky vytvořili sami nebo nechali zhotovit někým jiným, může se Vám stát, že Vás na internetu nikdo nenajde. Proto provádím vylepšení pozice ve vyhledávačích také u webových stránek, které si nechal zákazník v minulosti zhotovit u konkurence. Stávající webové stránky pak upravím podle metod základní SEO optimalizace.

Základní SEO optimalizace

Jedná se o speciální úpravy webových stránek, které po zadání klíčového slova, posunou web na první stránku vyhledávačů Seznam, Bing a Google. Nejprve analyzuji všechna klíčová slova, která mohou potencionální návštěvníci zadávat, aby se na Váš web dostali. Poté vyberu to nejvhodnější klíčové slovo a webové stránky na něj optimalizuji. Dále provedu kontrolu validity a odstraním případné chyby ve zdrojovém kódu u všech dílčích stránek webu. Webové stránky také celkově zpřehledním a opravím formální nedostatky textového obsahu. Nakonec provedu aktualizaci v registru vyhledávačů Seznam, Bing a Google.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.